Jaki tv?

baq172

New member
Witam, mam pytanie, otóż posiadam tuner prof do komputera na którym odbieram kanały tv, głównie SD bo HD jeszcze skromnie w ofercie cyfry jak i polsatu, czasem pogram na xboxie i teraz mam pytanie jaki tv wybrać żeby nie żałować. Raczej jestem przekonany do plazmy, na pewno 100 Hz lub wyżej, 46 cali to minimum, cena do 4000 tysięcy. Aktualnie mam 50 calowego Samsunga ps50a551 i obraz nie jest przekonywujący. Dlatego decyduje się na coś nowszego. Tv stoi na poddaszu ok 3-3,5 metra. Pokój słabo nasłoneczniony. Za wszelkie sugestie dziękuję z góry;D
 

baq172

New member
Uważasz że 46g20 będzie najlepszym wyborem? Trudno teraz wybrać dobry tv bez ukrytych wad ale mam duże możliwości w doborze kodeków do dvbviewera wiec mogę eksperymentować z kolorami itd. Głownie chodzi o płynność obrazu i głębię kolorów. A może polecisz mi jakiegoś LCD? MOże to bedzie lepszy wybór do moich kryteriów?
 

baq172

New member
Uważasz że 46g20 będzie najlepszym wyborem? Trudno teraz wybrać dobry tv bez ukrytych wad ale mam duże możliwości w doborze kodeków do dvbviewera wiec mogę eksperymentować z kolorami itd. Głownie chodzi o płynność obrazu i głębię kolorów. A może polecisz mi jakiegoś LCD? MOże to bedzie lepszy wybór do moich kryteriów?

Mam pytanie odnośnie tego modelu, czy technologia Intelligent Frame Creation Pro 600 Hz jest efektowna czy raczej bajer??
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Panasonic 46G 20 -są już dostępne na rynku - tak ze możesz kupować.

baq172 - dla mnie bajer
 
Do góry