Jaki TV 4k do oglądania filmów jakości DVD

Deo3

Member
Czy są aktualnie telewizory 4k, które posiadają układy "poprawiające" jakość oglądanego obrazu z np. płyty DVD. Aktualnie posiadam dosyć pokaźny zbiór płyt DVD, które jak wiadomo odbiegają od jakości 4k. Czy istnieją telewizory 4k (przekątna max 50"), na których te płyty można oglądać z przyzwoitą jakością. W których telewizorach układy poprawiające jakość obrazu są najlepsze?
 

Deo3

Member
A jaka jest minimalna kwota za taki telewizor. Ja aktualnie na taki telewizor mogę wydać 5000zł - no chyba, że będzie to telewizor "wart wydania każdej złotówki", to wtedy max 6000zł.
 

Deo3

Member
Przepraszam za stylistykę - jeszcze raz.
A jaka jest minimalna kwota za taki telewizor. Obecnie za taki telewizor mogę wydać maksymalnie 5000zł - no chyba, że będzie „wart każdej wydanej złotówki”, to wtedy maksymalnie do 6000zł.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ok. Telewizor który spełni Twoje oczekiwania w wielkości do 50" - to jest zdecydowanie Oled TV , a w śród nich;
- Philips 48Oled 818 za 4999 zł z pakietem gratisów dodatkowo o wartości 500 zł
Dzięki procesorowi P5 ósmej generacji masz większą moc skierowaną na wspomaganie skalowania.
Mieścisz się w klasie cenowej i masz najlepszy model do obróbki Twojego sygnału.
 

Deo3

Member
Chyba nie coś dziwnego, bo bez „przerwcoś” zmienia mi stylistykę wiadomości.
OK. Telewizor, który spełnia Twoje oczekiwania w wielkości do 50" - to jest zdecydowanie Oled TV, aw śród nich;
- Philips 48Oled 818 za 4999 zł z pakietem gratisów dodatkowo o wartości 500 zł
Dzięki procesorowi P5 ósmej generacji masz większą moc skierowaną na wspomaganie skalowania.
Mieścisz się w klasie cenowej i masz najlepszy model rozwiązań.
Dzięki za odpowiedź. Prawdę powiedziawszy Philipsa wcześniej nie komentarzem pod uwagę, bardziej Oled LG lub Samsung. Ale urządzenie tan Philips będzie miało jakość odtwarzanych płyt DVD od LG, Samsunga lub też Panasonica (aktualnie posiadam Panasonica FullHD), aby być może się na nim zdecydować.
 

Deo3

Member
Sorry, ale cały czas program zmienia moją stylistykę odpowiedzi - wpisuję jeszcze raz swoją odpowiedź.
"Dzięki za odpowiedź. Prawdę powiedziawszy Philipsa wcześniej nie brałem pod uwagę, bardziej Oled LG lub Samsung. Ale jeżeli tan Philips będzie miał lepszej jakości obraz z odtwarzanych płyt DVD od LG, Samsunga czy też Panasonica (aktualnie posiadam Panasonica FullHD), to być może się na niego zdecyduję."
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Panasonic nowy Oled 48 to 8500 zł
I firma niestety , nie ten poziom co kiedyś Twój telewizor.
W klasie które podałeś, Oled 818 z ambilightem- to nie tylko optymalne rozwiązanie ale rozwiązanie najlepsze.
LG masz jeszcze 48C21 za 3999 zł w promocji ale to system zamknięty,
 

Deo3

Member
Panasonic nowy Oled 48 do 8500 zł
I firma niestety , nie ten poziom co kiedyś Twój telewizor.
W klasie, która została zastosowana, Oled 818 z ambilightem- to nie tylko rozwiązanie, ale rozwiązanie najlepsze.
LG masz jeszcze 48C21 za 3999 zł w promocji ale do systemu zamkniętego,
OK!
A czym różni się Philips 48Oled 818 od 48Oled 819? I co to są "pakiety gratisowe dodatkowe o wartości 500zł" - cytat z Twojej odpowiedzi powyżej? Jeszcze jedno pytanie: pomijając cenę, który byłby lepszy do moich wymagań: Philips 48Oled 819 czy LG 48C45?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pakiety są dla członków forum :
  • kalibracja profesjonalna gratis
  • wtyczki
  • sprawdzenie
  • aktualizacja
  • dostawa

Z tych co podałeś to najlepszy jest LG 48C45 - to najnowszy model.
I ma największe teraz zabezpieczenia.
Jest na procesorze Alpha 9 - 7 generacji co daje dwukrotnie większą prędkość przetwarzania i polepszona grafikę.
Masz za 5799 zł dla członków forum z pakietem.
Przy przedpłacie za 5599 zł
 

Deo3

Member
Pakiety są dla członków forum :
  • kalibracja profesjonalna gratis
  • wtyczki
  • badanie
  • aktualizować
  • dostawa

Z tych rozwiązań wynika, że najlepszym jest LG 48C45 - do najnowszego modelu.
I najważniejsze teraz zabezpieczenie.
Jest na procesorze Alpha 9 - 7 generacji, co zapewnia większą transmisję i polepszoną grafikę.
Masz za 5799 zł dla członka forum z pakietem.
Przy przedpłacie za 5599 zł
A czym się różni LG 48C45 od Philips 48 Oled819 pod względem moich wymagań. Żona przychylniej patrzy na tego Philipsa (ew. Oled818) ponieważ bardzo podoba się jej Ambilight. Ja skłaniam się mimo wszystko w kierunku lepszego odbioru treści z płyt DVD.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips jest już tylko w wersji 48Oled 819 jest za 5999 zł
Starego nie ma już kilka miesięcy i nie będzie już.
LG 48C45 jest od jutra za 4999 zł przy przedpłacie
On jest na nowej matrycy.
Potwierdź jaki , jaka to miejscowość i działamy.
 

Deo3

Member
Philips jest już tylko w wersji 48Oled 819 jest za 5999 zł
Starego nie ma już kilku miesięcy i nie będzie już.
LG 48C45 jest od jutra za 4999 zł przy przedpłacie
Tylko najpopularniejsze.
Potwierdź, jaki jest sposób życia i działa.
Pierwsza uwaga o której już wspomniałem - przed zalogowaniem się na forum, stylistyka wszystkich zapisów jest OK. Po zalogowaniu się już się zmienia i czasami wychodzi "bełkot zapisu oprogramowania" - dlaczego tak się dzieje? (Chyba, że tylko w moim przypadku!!!)
Odnośnie telewizora to Żona wybrała Philipsa, miejscowość zamieszkania to Polkowice, woj. dolnośląskie. Ale jeszcze krótkie pytania: jeżeli te telewizory (LG C45 i Philips 819) mają bardzo porównywalny obraz przy odtwarzaniu niższych jakościowo treści typu DVD, to dlaczego Philips jest droższy o 1000zł - sam Ambiligtht o tyle zwiększa koszt tego telewizora? Wcześniej pisałeś, że LG C45 ma procesor 7 generacji - ja wyczytałem w różnych informacjach, że ten LG i Philips mają procesory 8 generacji! We wcześniejszej Twojej wypowiedzi pisałeś, że za tego LG przy przedpłacie cena wynosi 5599zł, teraz 4999zł - dodatkowa "cudowna" promocja? - oby tak!!! Jaka będzie cena ostateczna LG C45 przy uwzględnieniu "Pakietów", czyli profesjonalnej kalibracji, sprawdzenia telewizora, aktualizacji oprogramowania, dowozu, itd.?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips masz system otwarty, zdecydowanie więcej aplikacji, za niektóre systemy Philips musi opłacać dodatkowo, plus ambilight.
Ma też jak podałeś wyższy procesor.

Lg wprowadziło nowe ceny i nic w tym cudownego.
Wg mnie fajnie że są niższe.
Philips nie zmienia cen.

Cena LG 4999 zł z pakietem, Philips za 5999 zł z pakietem .
 

Deo3

Member
Philips masz system otwarty, zdecydowanie więcej aplikacji, za niektóre systemy Philips musi opłacać dodatkowo, plus ambilight.
Ma też jak podałeś wyższy procesor.

Lg wprowadziło nowe ceny i nic w tym cudownego.
Wg mnie fajnie że są niższe.
Philips nie zmienia cen.

Cena LG 4999 zł z pakietem, Philips za 5999 zł z pakietem .
Dzięki bardzo za odpowiedź. Decyzja już zapadła - żona chce mieć telewizor z Ambilight i koniec (a żonie się nie odmawia!!!), oczywiście jakość obrazu z płyt DVD też jest bardzo ważna. Czyli ma to być Philips 48 oled819. Jednak z przyczyn obiektywnych (bardziej rodzinnych - nie będę opisywał jakich), zakup telewizora musi być przesunięty o około 2 miesiące. Czy po tym okresie dalej będzie obowiązywał zakup z "darmowym" pakietem? I jeszcze jedno pytanie: czy kalibracja jest dokonywana w Waszej firmie (z podaniem warunków w jakich będzie oglądana treść programów w moim pomieszczeniu?) czy też u klienta?
 

Deo3

Member
Witam ponownie. Tak jak wcześniej, z powodów „różnych”, zakup telewizora Philips 48Oled 819 (a na pewno ma być dziesięć) może nastąpić najwcześniej pod koniec października lub na początku listopada br. Czy ktoś z forumowiczów, który posiada ten telewizor, może zostać objęty „za”, zabezpieczeniem „przeciw” temu modelowi. Byli ale byli w sytuacjach „bardzo często”, spotykałem się z dokładnymi pochlebnymi opiniami nt. jakość telewizorów tego sprzedawcy.
 

Deo3

Member
No i jak zwykle, stylistyka zapisu wyszła do d..y. Może teraz bedzie poprawnie: Witam ponownie. Tak jak wcześniej pisałem, z powodów „różnych”, zakup telewizora Philips 48Oled 819 (a na pewno ma być ten) może nastąpić najwcześniej pod koniec października lub na początku listopada br. Czy ktoś z forumowiczów, który posiada ten telewizor, może przedstawić argumenty „za”, lub „przeciw” temu modelowi. W poprzednich "dawno minionych" czasach bardzo często spotykałem się z niezbyt pochlebnymi opiniami nt. jakość telewizorów tego sprzedawcy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak było dawniej Bo Philips wprowadził na rynek jako pierwszy Android TV i musiał przeżyć też jako pierwszy wszystkie choroby dziecięce.
Teraz wszystko się zmieniło.
To dobry model.
Masz specjalną ofertę dla członków forum.
I rusza wkrótce program , że sam wybierasz cenę.
Napisz proszę na PW.
 
Do góry