Jaki PVR HD ?

Szemot

New member
Cyfra plus jedyna przewage nad konkurentami jaka ma to pakiet kanałów Canal+ HD No a teraz da sie ogldac same kanały Canal+HD bez innych kanałów. latego chce wziąc tańszą Nke i ten pultipakiet ale potrzebuje dekodera który obsłuzy dwie karty. Oczywiście musi mieć HDD i mozliwość jednoczesnego nagrywania np dwóch kanałów. Czy ktos może polecić jakiś, ktory bedzie ok bo sie na tym nie znam. No i tylko zeby nie kosztował tyle co Topfield bo 2200zł to nie dla mnie cena.
Z góry dzieki za pomoc
 

bobik007

New member
Bez reklam
witam, jeśli chodzi o cyfrę to nie ma problemu,może być inny tuner, w przypadku n-ki nie uda się to, karta jest przypisana do dekodera, bezsens :???:
 

bobik007

New member
Bez reklam
no niestety:???: o ile w przypadku cyfry i polsatu jest to możliwe, to w przypadku n-ki już nie...głupota bo jesteś przywiązany do ich dekodera...
 

pooh1968

Klub HDTV.com.pl
VIP
Hmmmmm, nie wiem czy głupota. Zabezpieczają się jak mogę przed nielegalnym odbiorem. W ten sposób trudniejsze jest złamanie systemu. Nieuczciwość piratów bije w normalnych użytkowników. PZDR
 

bobik007

New member
Bez reklam
ale dlaczego mam być skazany na ich dekoder??i tak jak pisze Szemot jak ktoś chce mieć Cyfrę i Nkę to musi sobie postawić 2 tunery...jak to będzie wyglądało :)
 

Szemot

New member
Tłumaczyć to sie mozna piratami. Jesli ludzie nei sciagaliby nielegalnie muzyki to plyty n=muzyczne czy filmwe nadal beda kosztowac tyle ile kosztuja a moze nawet wiecej bo statystycznie rzecz biorac to piraci kupuja najwiecej oryginałów.

A jesli chodzi o platwormy cyfrowe to nie jest tak latwo byc piratem. Kiedys kumpel tez sobie chcial cyfre tak zrobic i mial przez 3 miesiace potem zmienili kodowanie i znow musiał bulić i po dwoch miesiacach znow to samo. Teraz uzywa legalnie bo kosztuje niewiele wiecej nie nie ma problemow zeby jexdzic i kombinowac. To samo przeciez z Nką.
 

pooh1968

Klub HDTV.com.pl
VIP
Z tym piratowaniem platform cyfrowych to nie do końca jest tak ja piszesz. Nie we wszystkich jest taki problem. Zobacz co się dzieje z tymi najpopularniejszymi (np. niemieckie Premiere). Nie sądzę też, że masowe piractwo wpływa na obniżenie cen, a sądzę, że jest wprost przeciwnie. Firmy wydają duże pieniądze na zabezpieczenia, które ostatecznie płacą legalnie kupujący. Raczej to działa w odwrotną stronę, wygórowane ceny generują piractwo.
No i interesuje mnie skąd wiesz, że "statystycznie rzecz biorąc to piraci kupują najwięcej oryginałów". Mógłbyś podać źródło tej informacji. Bo jeżeli jest to tylko efektem Twoich własnych przemyśleń to nie będę z tym dyskutował.
 

Szemot

New member
Kiedys czytałem artykul na forumm nie jestem pewien ale chyba na (kmputerowe forum dyskusyjne) kiedyś to było fajne forum ale jak przyszły inne wladze to stało sie szmatławcem. A poza tym nieraz to zasłyszane tu i tam wiec jesli nawet wiem cos nietak to inni tez to wiedza jednak :) I nie wiem jak reszta dziedzin ale pamietam, ze mowa była akurat o pirackiej muzyce Nie wiem czy z grami i filmami jest podobnie ale domyslam sie ze tak. sam kupilem juz kilka gier po przetestowaniu ich na piratach. bez tego bym w zyciu nie kupił
 
Do góry