Jaki miniLED 65"

peja

New member
Chcę kupić TV z tego roku modelowego jak w temacie, wstępny wybór padł na Samsung QE65QN92DATXXH, LG 65QNED91T6A, Hisense 65U8NQ oraz TCL 65C855. Dylemat, który wybrać i dlaczego, a może inne propozycje?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dobrze wybrałeś.
Jaki miałeś telewizor do tej pory i czy byłeś zadowolony ?
Na czym Ci najbardziej zależy ?
 

peja

New member
LG 55NANO86, powiedzmy że średnio zadowolony. Zależy mi na ładnym obrazie, płynnym działaniu i przełączanie kanałów (nie jak w moim stary Philipsie) i żeby przeglądarka internetowa była na całym ekranie (nie jak w starym Panasonic TX-L47FT60Y - koszmar).
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To sięgał bym po 65qned91T.
Działa szybko , bez zacięcia, ma extra płynność i jasność oraz kontrast.
Mas,dla członków forum w specjalnej ofercie z pakietem gratisów dodatkowo o wartości 500 zł.
Kiedy planujesz zakup ?

Pozdrawiam
Krzysztof
600059615 tel.
 

peja

New member
Dzięki, chociaż przyznam że kusiło mnie pójść w stronę chińczyków (dużo stref wygaszania). Wstrzymują mnie opinie o słabym firmware, boję się powolnego działania. Zakup za 2-3 tygodnie, za 2 tygodnie wraca główna księgowa (żona) + 2-3 dni negocjacji. Napisz proszę tu lub na priv jaka cena i co to za gratisy.
 

luck76

Well-known member
Dzięki, chociaż przyznam że kusiło mnie pójść w stronę chińczyków (dużo stref wygaszania). Wstrzymują mnie opinie o słabym firmware, boję się powolnego działania.
płynnie bez zacinania pracują z Chińczyków Philips PML9019 i Hisense H8NQ a TV na androidzie Sony modele z 2023, np X90L Niestety tegoroczne modele tego ostatniego nie mają dopracowanego systemu, podobnie jak od wielu lat TCL, który dodatkowo ma najsłabszy procesor na rynku. Sama liczba stref to nie wszystko. Trzeba umieć tym sterować i mieć odpowiednio mocny procesor. To tak jakbyś do Corvety wsadził skrzynię biegów od Daewoo a za kierownicą posadził kierowcę ciężarówki. Z przedstawionych przez Ciebie spoko wydaje się być ten LG.
 
Ostatnia edycja:
Do góry