Jaki LCD wybrać ?? Kwota to max 2700zł

ziembol

New member
Jest to mój pierwszy post na tym forum, także witam wszystkich uprzejmie :) Prosiłbym o Waszą pomoc w wyborze telewizora do salonu. Moje wymagania są następujące: musi być full HD, wielkośći przynajmniej te 40" i cena nie może przekraczać 2800zł (naprawdę, to już jest budżet mocno napięty). Używany będzie głównie do n-ki i dvd. Pokój jest jasny ma wymiary 4,5:4,5m a odległość oglądania bedzie wynosić jakieś 3,5m. Telewizor będzie stał, oglądać go będzie przeważnie tylko jedna osoba (także kąty są chyba mało istotne). Jeżeli zapomniałem podać jakichś informacji prosze się nie krępować i pytać :) Będę wdzięczny za wszelką pomoc.
 

janusz

New member
Bez reklam
Jeżeli dostaniesz w tej cenie to proponuję Samsung 40A551, jeżeli nie to troszkę starszy ale bardzo dobry 40N87 (lub 86).
 

ziembol

New member
Dzięki za szybką odpowiedź. Samsung bez problemu mieści się w kwocie jaką podałem. Może ktoś ma jeszcze jakieś propozycje ?? Chciałbym mieć kika opcji, żeby obejrzeć je w sklepie na własne oczy i wybrać tę, która będzie mi najbardziej odpowiadać.
 

ziembol

New member
Nikt więcej się nie wypowie ?? Naprawdę liczę na Wasze sugestie. Przeglądałem to forum przez długi czas, ale im więcej czytam, tym większy mętlik mam w głowie i naprawdę nie wiem co wybrać. Wiem, że kwota, którą dysponuję nie daje dużego pola do popisu, ale na pewno znalazłby się jeszcze jakiś model TV warty uwagi (przynajmniej taką mam nadzieję).
 
Do góry