Jaka plazma do 2,2 tyś ewentualnie LED.

Psychol324

New member
Witam, zauważyłem spadek cen telewizorów więc zamierzam kupić jakiś do 2,2 max 40 cali, oczywiście często parametry nie odwzorowują realnego stanu telewizora więc chciałbym by wypowiedzieli się ci którzy mieli już jakieś doświadczenie.
Docelowy użytek to 90% granie na konsoli xbox 360 oraz ps3 + praca na komputerze, grafika, programowanie, docelowy sklep Saturn; Media Markt.
Jeśli zrobi to kolosalną różnicę to może być telewizor do 2,5 tyś, termin w jakim chcę kupić telewizor to sobota 21 listopada.
 

Psychol324

New member
Dzięki za propozycje, zdecyduję się raczej na tą plazmę, co do kabla hdmi to obsłużą te konsole 1.4a? bo kojarzę, że ps3 w najnowszej aktualizacji ma taką możliwość ale nie jestem pewny xboxa 360 i jaka bezpieczna długość kabla za 30-40 zł będzie? bo potrzebuję jakieś 3-4 m.
 

don111

Banned
90% konsola + grafika komputerowa ? no tu już bez przesady, obraz niekoniecznie lepszy będziesz miał w LCD ale nie będziesz się martwił o żadne powidoki czy możliwe wypalenia przy takim użytkowaniu
 

Psychol324

New member
90% konsola + grafika komputerowa ? no tu już bez przesady, obraz niekoniecznie lepszy będziesz miał w LCD ale nie będziesz się martwił o żadne powidoki czy możliwe wypalenia przy takim użytkowaniu
Czyli co? nie kupować plazmy? bo czytałem, że w nowych generacjach nie ma wypaleń, proszę o odpowiedź bo w takim razie anuluje zamówienie na nią.
 
Ostatnia edycja:

don111

Banned
o wypalenie ciężko ale przy takim użytkowaniu już jednak ryzyko spore (przy ciągłym graniu w tą samą grę ze stałymi elementami albo codziennym siedzeniu przy pracy w okienkach windowsa)
 

Psychol324

New member
Dobra, anulowałem tą plazmę bo wypalenie miałbym jak w banku z uwagi na to, że w święta zamierzałem katować telewizor 10h/dziennie na grze która ma hud'y po czterech rogach ;F
Więc raczej wezmę Samsunga 40 c 650 ze względu, że znam markę i model lecz co do ledów to jaki największy telewizor znajdę do 2,5 i jaka jest różnica w kolorach itp? bo jeśli będzie jakiś 32" który przebija obraz w porównaniu do lcd to wezmę led'a z uwagi na to, że odległość od tego telewizora będę miał +/- 1 metr i tak to na jakości oglądania nie stracę.
 
Ostatnia edycja:
Do góry