Jaka plazma 37" do 2000zł ??

mike123362

New member
Witam
Pare godzin temu stała sie wielka tragedia- wysiadł mi telewizor :cry:
Po godzinie rozpaczy, postanowiłem wziasc sie w garsc i poszukac nowego telewizora.
Czytalem w tym serwisie za i przeciw LCD i PLAZM i zdecydowanie do mojego pokoju bardziej nadaje sie plazma.
Moj budzet to 2000zł +/- paredziesiat zlotych.
A wiec szukam plazmy, 37calowej najlepiej, fullHD obowiazkowo ( w niedalekiej przyszlosci zamierzam kupic konsole ) i dobrej firmy ( czytalem o telewizorach LG "rozne" opinie i raczej sam bym nie postawil na te marke ).
To tyle, czekam na Wasze propozycje :)
 

mike123362

New member
Aha, a jesli w gre wchodzilyby rowniez tv 40calowe??
Czy takie telewizory to dopiero od 42cali?
Czytalem topic obok o tv 42cali w tej samej cenie, i tam byl szereg pytan, a wiec:
tv ma mi sluzyc glownie [ procz tv oczywiscie ] do filmow ( lubie filmy akcji gdzie duzo sie dzieje, z fajnymi efektami, na plazmie nie ma smuzenia, czytalem, ze na lcd kolory sa bardziej zimne wzgledem plazmy, no i w przyszlosci tv ma mi sluzyc do gier takze ).
A jesli lcd full hd to jaki ?? Czy nie bylby lcd uciazliwy przy moich preferencjach ??
Aha, najblizszy fotel jest oddalony o 2m wzgledem tv, reszta gdzies na odl. 3m, takze 42 chyba bylby za duzy .
 

mike123362

New member
No dobrze, a warto wziasc 42cale full hd za 2000zl anizeli 37cale zwykle hd, nie bedzie "cieta" ta 42" za mocno, bo 2tys. zl to nieduza cena jak na telewizor ( tak mi sie wydaje ), a tym bardziej na 42?
Jakie modele Pan proponuje z tych 42 ??
 

osip

New member
Jesli zamierzasz kupic konsole to doloz do 42s20, ktory az tak bardzo nie odbiega od twojego budzetu [ no powiedzmy troszeczke 8)]
Z 42x20, tez powinienes byc zadowolony, zwazywszy, ze jest w dobrej cenie.
 

mike123362

New member
Aha, a ta rozdzielczosc 1024x768 nie jest odczuwalna, tzn. nie widac pixeli ?? ( widzialem u znajomych ostatnio jakiegos LG [ panorame, czerwona czarna obudowe mial, tyle pamietam ] i jak siedzialem 1.5m od telewizoru to po 20min oczy zaczely mnie bolec, taka pikseloza tam byla, tylko nie wiem czy to byl lcd czy plazma ). Bardzo bym czegos takiego nie chcial.
 
Do góry