jak zmienic model w menu serwisowym (Samsung UE40C6000) ?

kemot1000

New member
Witam,


Szukam i szukam i znalezc nie moge jak zmienic model z UC6000 na UC7000 w menu serwisowym w Samsungu C6000. Wszedzie natykam sie tylko na wpis ze ktos zmienil ale u mnie po wejscu do menu serwisowego zmienic moge typ ale nie moge modelu -- ta opcja jest nie aktywna

z gory dzieki na pomoc

T.


Typ 40A11UF1E
Model UC6000
 

paszis

New member
niekoniecznie całkiem inne, model Włoski c6000RP jest identyczny i na 99% można zmienić na c6500.

Pisałem o tym tu i jak zmienić model.
hdtv.com.pl/forum/616839-post20.html
 

kemot1000

New member
a jak sprawdzic czy mam C6000 czy c6000rp ??

T.

PS. najbardziej by mi zalezalo na podlaczeniu telewizora do pc po wifi i zmiana na model wyzszy z tego co wyczytalem dala by ta opcje ... chyba ze sie myle
 

paszis

New member
a jak sprawdzic czy mam C6000 czy c6000rp ??

T.

PS. najbardziej by mi zalezalo na podlaczeniu telewizora do pc po wifi i zmiana na model wyzszy z tego co wyczytalem dala by ta opcje ... chyba ze sie myle

Sprawdź na naklejce wersje.
Do wersji c6000RP i c6500 .... C8990 firmware to T-VALDEUC do innych c6000
T-VAL6DEUC i T-MSX6DEUC i te niestety są inne.

samsung.com/pl/consumer/tv-audio-video/televisions/led/UE40C6000RWXXH/index.idx?pagetype=prd_detail&tab=support#
 

kemot1000

New member
sparawdzilem i mam UE40C6000RW (UE40C6000RWXXH).

Czy da sie zmienic w takim razie model na wyzszy w tym konkretnym telewizorze ?


T.
 

paszis

New member
sparawdzilem i mam UE40C6000RW (UE40C6000RWXXH).

Czy da sie zmienic w takim razie model na wyzszy w tym konkretnym telewizorze ?

......
PS. najbardziej by mi zalezalo na podlaczeniu telewizora do pc po wifi i zmiana na model wyzszy z tego co wyczytalem dala by ta opcje ... chyba ze sie myle
T.

Oj trochę dziwne zadajesz te pytania?

Przecie napisałem ci jasno i podałem nawet link do firmware twojego modelu, i jak widać ten model jest inny (inny firmware,inny procesor i płyta ) od modeli c6000RP.......c8990.


A jeśli chodzi o po połączenie tv z kompem? to tu tez nie rozumiem? przecie ten model ma standardowo funkcje All Share więc możesz się połączyć po Wi-Fi, i lan (udostępniać media, z kompa poprzez DLNA)
samsung.com/pl/consumer/tv-audio-video/televisions/led/UE40C6000RWXXH/index.idx?pagetype=prd_detail&tab=support#

Zmiana na model c6500 do ci dodatkowo Internet-tv., możliwość uruchomienie funkcji PVR , a po uruchomieniu SamyGO: smb ,ftp, ssh ,telnet itp.
Choć SamyGO pewne da się niedługo uruchomić i na twoim tv jak tu:C550
sourceforge.net/apps/phpbb/samygo/viewtopic.php?f=13&t=1076&start=30
 

paszis

New member
Tu więcej na ten temat:

sourceforge.net/apps/phpbb/samygo/viewtopic.php?f=10&t=1038

avforums.com/forums/lcd-led-lcd-tvs/1385261-possible-get-internet-tv-samsung-ue40c6000.html
 
Do góry