Jak przekonać żonę, że 50" będzie ok?

cezaryece

Member
Pomóżcie.
Do tej pory uzywam 29" CRT (tak naprawdę jak zmierzyłem linijką ekran, to on ma zaledwie 26,5") i zamierzam przesiąść się na plazmę.
Warunki: odległość około 3,3 m, będą kanały HD i sporo filmów w mkv w 1080p (lub 720p), ja sport, żona seriale (TVN HD), wspólnie filmy wieczorem.
Ja jestem zdecydowany na 50", ale jak poszedłem z żoną do sklepu i zobaczyła takie TV to stwierdziła kategorycznie, że za duże.
Jak ją przekonać? A może samego siebie przekonać do 46"?
Problem tylko w tym, ze preferuję Samsunga 50B850, a 46" to tylko Panasonic (oczywiście G20), tańszy w tej chwili (choć ceny Samsungów mogą się mocno ruszyć niedługo), ale za to bez obsługi mkv (a przynajmniej nie bezposrednio, wymagana konwersja).
 

conrdd

New member
Nie przekonasz na sucho. Dopiero jak postawisz/powiesisz i żona obejrzy pierwszy serial stwierdzi że 50 jest w sam raz.
 

BelYaal

New member
Powiedz, ze wszyscy maja male, a Ty masz teraz duzego ;)

A powaznie, jak powiesisz tego samsunga na scianie to od razu zmaleje, odbierz przesylke najlepiej gdy nie ma zony, bo gdy zobaczy pudlo to osiwieje od razu (chyba prawie 2x wieksze, po wyjeciu z pudla na szcsescie troszke mniejszy, ale i tak robi wrazenie, po zawieszce jest ok. szczegolnie z 3.3 m
 
Ostatnia edycja:

GrzegorzN

New member
Jest dokładnie tak jak napisał BelYaal. W sklepie telewizor wygląda duży ponieważ masz obok do porównania inne mniejsze telewizory, co innego jak się go powiesi na ścianie.
Oczywiście dużo zależy od układu mebli i miejsca w pokoju w którym ma wisieć ten telewizor.
Wkleiłem zdjęcie z mojego salonu w którym wisi 58" telewizor.
 

Attachments

  • IMG_4519.JPG
    IMG_4519.JPG
    58,1 KB · Wyś: 4121
Do góry