help

pawelpat

New member
juz jest 3 w nocy a ja nie moge uruchomic pionerra tzn dvd i amplitunera wiem ze powiniene przeczytac instrukcje ale mam w 6 jezykach ale po polsku nie i ma byc za 2 tygodnie a ja szalu dostane chyba nic mi nie chce dzialac tzn jak podlaczyc pod to kablowke zeby mi gralo z glosnikow ? nie ma wejscia na antenowy kabel w tym wrrr amplitunerze i jak podlaczyc stary tv zeby to wszystko gralo pomocy mam amplituner piionerra i dvd tej samej firmy tv ma tylko 1!!!!! euro i do anteny wejscie ..chce podlaczyc tv dvd i amplituner tak zebym mogl sluchac glos z tv jak podlaczam dvd pod tv to tylko z dvd moge sygnal audio na amplituner a z tv nie jak to zrobic zeby zadzialao i jaki kabel kupic..bo chyba trzeba? jestem mlaikiem ktory zatrzymal sie na poziomie euro i chinch:(
 
Ostatnia edycja:

timbot

New member
Bez reklam
jak podlaczyc pod kalbowke? w sensie pod telewizje spod kalbówki, czy pod radio z kablówki? pod telewizje, to musisz pusic przez tv i wyprowadzic dzwiek z telewizora do ampli (zależy jaki masz tv, najczęściej kablem 2x rca na 2x rca)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
dokładnie
- szukaj wyjścia audio out w telewizorze i audio in w amplitunerze .
połacz je razem wg kolorów.
Przełącz na odpowiednie wejście w ampli i gra :D
 

pawelpat

New member
ładnie pięknie tylko ze ja w tv mam tylko euro i wyjscie na antene.. heh będe musiał kupic jeszcze tv bo ten to sie tylko chyba na zlomownie nadaje
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Jak masz Euro, to być może posiada ono wyjście audio. Teraz pozostaje kwestia odpowiedniego kabla (Euro -> Chinch).

ArtS :)
 

pawelpat

New member
udało sie i gra wszystko :) dzięki waszym radom nie wyszedłem na debila w sklepie jak pytałem o kable;) a swoją drogą jak sie kupuje za 2000 to chyba mozna by dodac kable za 40 zł :hmm:
 
Do góry