HD a C+

pietrekth7

New member
Witam od wczoraj jestem posiadaczem C+ i mam pytanko :

czy jakość sygnału będzie ok przy konwerterze - INVERTO

http://www.allegro.pl/item469244187_konwerter_inverto_twin_0_3db_gwarancja_faktura.html

i dekoderze Philips DSR 6201/91 .

Napisze tak kanał C+ , C+ sport , C+ sport HD , C+ film HD jest ok ale np. ORANGE sport jest do du...y a canal+ ok dlaczego ??? czy konwerter czy tuner jest winny ???
Czasza jest duża a poziom jakości sygnału na 5 a tv sharp xl2e 42

Pozdrawiam i czekam na jakieś wskazówki Piter
 

jarmalik

Member
Bez reklam
To nie wina sprzętu lecz bitrate'u z jakim nadawany jest Orange Sport. Odbierałem go dopóki był dostępny w promocji i także u mnie w porównaniu z innymi jakość jego była bardzo kiepska. I za to płacić 14 lub 10 PLN/ miesiąc? Kpina!
 

jarmalik

Member
Bez reklam
Nie wiem czy twój sprzęt jest OK. Napisałem tylko, że u mnie też tak to wyglądało. Pośrednio mozna wnioskować, że ponieważ inne kanały działają u ciebie dobrze to znaczy że sprzęt jest raczej w porządku.
 

jacky-x

New member
@pietrekth7
Jest dokładnie tak jak napisał ci kolega, choćbyś niewiem co dawał nie polepszysz obrazu, bitrate robi swoje, jeśli nie masz szatkowania na ekranie, to wszystko jest w porządku (jesli chodzi o twój sprzet), nawet jesli obraz wygląda jak ze starej kasety. Pozdr
 
Ostatnia edycja:

pietrekth7

New member
Dziękuje za wyczerpującą odpowiedz na moje pytanie lecz mam jeszcze jedno

oglądam teraz koszykówkę na C+ sport HD i obraz jest ucięty z lewej i z prawej strony a w ustawieniach tunera mam 1080i obraz na 16/9 o co chodzi ??? nie za to płace ???
 

jarmalik

Member
Bez reklam
Bo niestety w dalszym ciągu mało programów na C+ Sport HD nadawanych jest w HD a nawet - jak się okazuje - w 16:9:(
 

pietrekth7

New member
Jeśli piszesz prawdę a sądzę że tak to idę jutro do cyfry zrobić mała zadymkę jeśli chodzi o C+ sport HD .
A ha czyli jak leciał films na C+ film HD też pościnany to odpowiedz brzmi -

" Bo niestety w dalszym ciągu mało programów na C+ Sport HD nadawanych jest w HD a nawet - jak się okazuje - w 16:9:( "
 
Do góry