HBO Digital

slawexs

New member
witam mam taki dziwny problem ze nie wiem co juz jest tego przyczyna nie sciaga mi filmow na dysk z HBO digital i komunikat jest ze Audycja jeszcze niedostepna,dodam ze probowalem na wlaczonym i wylacoznym tunerze przez pare dni zostawiac go w nocy i nic to nie dalo,dzwoniac na infolinie mowia ze od nich wszystko jest ok.Posiadam tuner Philipsa PVR i konwerter twin monoblock i zauwazylem jeszcze ze w ustawieniach kiedyd mam TWIN to tuner nie nagrywa kiedy przelacze na "pojedynczy" tuner nagrywa czy to normalne? nastepnym problemem ale wyczytalem ze to u wiekszosci ale nie wiem co jest tego przyczyna nie mam sygnalu na kanalach HD i nie znam juz sposobu co zrobic zeby sygnal sie pojawil,poprostu raz jest i wszystko smiga a raz nie ma i nie moge go zlapac.Jesli ma ktos jakies doswiadczenia z tymi problemami to prosze o rady.
 

arsenal

Moderator
VIP
Z pierwszym problemem za dużo nie pomogę. Może to nowe VOD Cyfry+ ma pierwszeństwo przy ściąganiu i dekoder olewa HBO Digital ( zresztą usługa słaba więc można olewać).
Jeśli nie masz sygnału na kanałach HD to wyciągnij i po chwili włóż kartę abonencką na Canal+FilmHD. U mnie pomogło i kanały zaskoczyły na stałe. Czyli do następnego wyłączenia dekodera z gniazdka z prądem.
Generalnie Philips HD PVR to niemal kompletny złom i operator już od dawna nic z tym nie robi. Kompletna olewka.
 
Do góry