Format Filmu

dper15

New member
Witam!!!
To mój pierwszy post na tym forum i bardzo proszę was o pomoc.
Mam telewizor Philips 32PFL9613D/10. Ten telewizor ma wejście USB i mam do was pytanie. Jakiego formatu film z pendrive odtworzy ten telewizor. Mam na pendrivie film w formacie Xvid i telewizor go nie widzi. Prosze o pomoc
 

Silber

New member
Ja na twoim miejscu najpierw bym spojrzał na pudełko czy masz tam jakieś obrazki&tekst informujące o funkcjach telewizora, jeśli nie ma tam na ten temat informacji to następna w kolejności jest instrukcja obsługi - powinno być tam napisane na 99% jeśli to nie pomoże to deską ratunku okazuje się wyszukiwarka internetowa - wpisujesz model swojego tv i przeglądasz wyniki - na pewno natrafisz na wiele specyfikacji tego modelu co powinno rozwiązać problem - innym rozwiązaniem jest zapytanie się sprzedawcy ze sklepu gdzie kupiłeś tv - ostatnią deską ratunku jest ktoś inny kto posiada ten model telewizora :)
 

ivf

New member
czy Ty nie chciałeś przypadkiem kupić odtwarzacza multimedialnego zamiast nowego telewizora?:fool:

w jaki sposób byłeś w stanie coś tu napisać, jeśli nie umiesz przeczytać instrukcji? :roll:

jednak prosiłeś ładnie to masz: ;)

fragment opisu tego telewizora ze strony producenta:

Połączenia multimedialne: USB
Formaty odtwarzania: MP3, Pliki pokazu slajdów (.alb), Zdjęcia w formacie JPEG, MPEG1, MPEG2
 
Do góry