Dylemat przy zakupie TV-pomóżcie proszę

pawex

New member
Witam. Z góry proszę o wyrozumiałość :)
Chciałem zmienić moje stare poczciwe pudło 25'' na coś nowego, tylko tutaj pojawia się mały problem - NIE WIEM CO WYBRAĆ ???
Odwiedziłem już kilka sklepów ze sprzętem RTV, prześledziłem sporo stron o tej tematyce- na nic nie mogę się zdecydować....

Sprzedawcy polecali mi zakup TV plazmowego 37'' - ma służyć w salonie czyli będzie intensywnie eksploatowany heh - obraz oglądany z odległości 3,5 -4 m (dość jasne pomieszczenie)
Kwota jaką mogę przeznaczyć na sprzęcik to 2500 zł , obecnie mam Cyfrowy Polsat (tuner ECHOSTAR HDS-400E).
Strasznie spodobał mi się TV Panasonic model : TX -P37X20E (poprzedni był tej samej marki - wciąż działa już w sumie kilkanaście lat -dzień w dzień bez żadnych awarii :) ) co sądzicie o tym modelu ???
Jedyna rzecz jakiej obawiam się przy zakupie plazmy to zwiększone rachunki za prąd - gdzieś wyczytałem, że to jest ich wadą , ale nie wiem czy to prawda czy ktoś tak sobie wymyślił...
Proszę Was pomóżcie co wybrać, jeśli znacie jakieś godne polecenia TV w tych pieniążkach napiszcie.... pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Model, który wybrałeś jest bardzo dobry. Pobór prądu to stary mit!!!! Daruj sobie. Na Twoim miejscu rozważyłbym jednak TV42'.
 

fireman82

New member
Model TX-P37X20E - producent podaje znamionowe zużycie 190W, natomiast średni pobór mocy to ok. 90W. W Twoim przypadku rozważyłbym model większy 42X20E - zużycie 215W i średnie 110W, więc niewiele większe.
 
Do góry