Denon X3000 naprawde warto??

Silny89

New member
witam..
Rozgladam sie za kinem domowym od kilku dni. Wpadl mi w oko denon x3000 ze wzgledu na wyjscie pre out, bo chcialem potem powiekszyc zestaw o wzmacniacz denona pma 720ae. Glosniki jakie wybralem to taga tav 606 v3 se.. Co o tym myslicie? Bedzie to Moj pierwszy taki zestaw. Jesli chodzi o wzmacniacz to ja lubie posluchac muzyki, trance, elektro, house.. Kino to glownie za namowa Mojej Kobiety :) Bedzie to dobra opcja ampli + wzmacniacz?
 
Ostatnia edycja:

Silny89

New member
to co ciekawego polecisz? :) budzet na kolumny to 2500zl.. Moze najpierw ampli+ porzadne fronty a potem dokupic reszte glosnikow..
 

Henry

Active member
Bez reklam
Zobacz TAGA PLATINUM F100/F120, JBL STUDIO 280, M E L O D I K A - B L 40, KLIPSCH F20,
Dobre mocne konstrukcje z fajnym basem, powinny się sprawdzić przy muzie, której słuchasz ;)
Koledzy pewnie podrzucą jeszcze kilka propozycji...
 

Henry

Active member
Bez reklam
Odsłuchaj jak najwięcej i wybierz te, które najbardziej ci podpasują brzmieniem, choć oczywiście wygląd tez istotny :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
to co ciekawego polecisz? :) budzet na kolumny to 2500zl.. Moze najpierw ampli+ porzadne fronty a potem dokupic reszte glosnikow..

Dokładnie tak, zacznij od frontów, a następnie sukcesywnie dokładaj resztę.
Ja tak robiłem i nie żałuje, raz że złożysz o wiele lepszy zestaw, dwa nie trzepnie Cie tak po kieszeni jak przy jednorazowym zakupie. Warunek, to zakup lepszych frontów jak te obecnie zakładane w budżecie na całość.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Na odsłuchy najpierw się umów telefonicznie, żeby sie nie okazało, że jak tam wpadniesz, to nie będzie gdzie słuchać ;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Na początek zacznij od tych podanych, ani dynamiki, ani basu im nie brakuje ;)
Może wpadnie ci coś jeszcze w trakcie odsłuchów...
 
Do góry