Denon x3000 jaki wzmacniacz?

Suflak

New member
Witam
Od pewnego czasu jestem szczęśliwym posiadaczem ampltunera KD Denon x3000 + zestaw kolumn 5.0 Monitor audio mr6+mr1+centr.
Prośba do Was o pomoc w doborze wzmacniacza stereo, żeby ożywić troche fronty w stereo.

Głośniki brzmią bardzo ładnie przy podłączeniu Bi-amp, natomiast przy standardowym podłączeniu nie zachwycają.

Pzdr
Piotrek
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dobrze by było celować w używke PMA-1500AE lub 1510AE bo te modele (jeśli dobrze pamiętam) mają możliwość podłączenia amplitunera kd pod końcówkę mocy. Ale używki nie będą takie. Niższe modele PMA-710/720 są całkiem niezłe. Miałem 720-stkę. Tylko jeśli planujesz podłączyć go pod X3000 będzie musiał przy filmach regulować głośność w X3000 i wzmacniaczu. Kilka osób na forum tak ma i sobie chwali. Ja bym celował w wzmacniacze z trochę wyższej półki, żeby skok jakościowy był większy.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
z bypass : Music Hall a35.2, Roksan kandy K2, Naim Nait 5i - używki chodzą po 2-2,5k. Trochę tańszy Marantz 7003/7004, Audiolab 8000s

bez bypass: Exposure 1010 AMP, Nad 326 lub lepiej 355/356, Xindak A-06.

Musisz poszperać po necie. Oprócz allegro zerknij na Giełda hifi.pl - ogłoszenia sprzętowe według grup

Idealnie by było jakbyś przez zakupem odsłuchał.
 
Ostatnia edycja:

Suflak

New member
Dzięki bardzo za pomoc, poszperam i odezwe się jak już coś znajdę.

Jeszcze kwestia podłączenia, wzmacniacz przez pre out i pod wzmaka fronty, dobrze myśle?
 
Do góry