Dekoder Cyfry+ przestał działać

iostream

New member
Witam,

dosłownie przed chwilą, dekoder THOMSON (z Cyfry+, chyba jakiś starszy model, bo mam go 2 lata), odmówił posłuszeństwa. Chodzi o to, że nie daje żadnych oznak życia - zasilanie jest, a na wyświetlaczu nic się nie wyświetla.
Z tego co pamiętam, płaciłem za niego 1zł, nie ponoszę żadnych kosztów związanych z wynajmem. Piszę o tym dlatego, bo nie wiem, czy mam go na własność?
Kwestia najistotniejsza - gdzie go teraz wymienić i na jakiej zasadzie? czy będę ponosił koszty z tego tytułu? i jak to wygląda czasowo - czy otrzymam nowy dekoder od ręki? Pytam, bo zależy mi na tym, aby jutro wieczorem obejrzeć mecz.

Wiem, że najlepsze info uzyskałbym na infolinii ale ta jest o tej porze nieczynna, a ja, jestem trochę poddenerwowany.

PS: czy jeśli wymieniałbym dekoder na nowy, to czy warto wymienić go na taki, ktory ma wejście HDMI? nie korzystam z oferty HD, bardziej chodzi mi o to, czy uzyskam lepszą jakość kanałów SD.

Pozdrawiam.
 

iostream

New member
W gwoli wyjaśnienia, już mówię jaka jest procedura.
Bierzemy dekoder pod pachę, idziemy do punktu Cyfry+ (nie każdy jest odpowiedzialny za wymianę), tam stwierdzana jest awaria sprzętu, podpisujemy kwitek i otrzymujemy nowy, ale ten sam model dekodera.
 
Do góry