Dali zensor 5 + denon 2113?

nawrot

New member
witajcie,

jestem nowym forumowiczem, a piszę, ponieważ kompletuje zakup zestawu kina domowego. Powierzchnia na jakiej będzie używany sprzęt- ok 17 m2, jako media center xbox 360, telewizor samsung led 55 cali, seria 8000. Preferencje: głównie filmy, tv, gry na xbox, muzka z radia internetowego (nie jestem melomanem). Zależy mi na porządnym zestawie. Myślę nad zestawem: ampli Denon 2113, kolumny Dali Zensor 5 (kolor biały) + sub Dali e-12f. Tak więc zestaw 2.1 z możliwością rozbudowy do 5.1 na serii Zensora. Co o tym uważacie? Coś lepszego w tych pieniądzach?

Dodam, że kolumny duże mogą wchodzić w grę tylko na front, przy zestawie 5.1 na kolumny do tyłu już szans nie ma w sensie miejsca.

dziękuję wszystkim za dobre rady! :)

pozdrawiam,

M.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wybrałeś dobry zestaw. Zensor to fajnie grające kolumny i ładnie wyglądają. Słuchałem kiedyś Zensor 7 . Czy kolumny muszą być białe?
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
witajcie,

jestem nowym forumowiczem, a piszę, ponieważ kompletuje zakup zestawu kina domowego. Powierzchnia na jakiej będzie używany sprzęt- ok 17 m2, jako media center xbox 360, telewizor samsung led 55 cali, seria 8000. Preferencje: głównie filmy, tv, gry na xbox, muzka z radia internetowego (nie jestem melomanem). Zależy mi na porządnym zestawie. Myślę nad zestawem: ampli Denon 2113, kolumny Dali Zensor 5 (kolor biały) + sub Dali e-12f. Tak więc zestaw 2.1 z możliwością rozbudowy do 5.1 na serii Zensora. Co o tym uważacie? Coś lepszego w tych pieniądzach?

Dodam, że kolumny duże mogą wchodzić w grę tylko na front, przy zestawie 5.1 na kolumny do tyłu już szans nie ma w sensie miejsca.

dziękuję wszystkim za dobre rady! :)

pozdrawiam,

M.

Dobry zestaw. Oczywiście wszystko zależy od Twojego gustu, bo różne zestawienia podobają się różnym ludziom. Z kolumn możesz posłuchać jeszcze: Monitor Audio BX 5/6, Dali Lektor 6, Roth Oli 30/40, Paradigm Monitor 7 v.7/ 9 v.7, ELAC FS 57. Z ampli : Yamaha 773, Onkyo 609/616, HK 265.
 

nawrot

New member
Sprawdzę te zestawy, które podał krzysiek1980 :) Co do kolumn czy muszą być białe- jako, że mam wnętrze nowoczesne, w sterylnym jasnym stylu to białe kolumny dopełnią efektu. Teraz kolejne moje pytanie- czy dokupić do tego jeszcze na początek głośnik centralny, czy ten set da radę? Nie wiecie czy blackninja będzie w stanie ciekawie skonfigurować cenowo taki zestaw?
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Niestety jesli chodzi o kolumny białe jest mniejszy wybór. Zamiast centralnego lepiej kupić satelity, będziesz miał dźwięk przestrzenny. Tak napisz do blackninja na pw ma dobre ceny.
 

stypi

New member
jak chcesz oglądać filmy z dźwiękiem przestrzennym to musisz mieć 5 kolumn, a dobry centralny jest tak samo ważny jak dobre fronty.
 
Do góry