Czym się różnią modele Philipsa na dany rok z 1 serii?

Cinek100

New member
Jak w tytule. Np seria 8 na ten rok na wersję 819, 849, 859 itd. u nas jest 819 i na stronie Philipsa jeszcze jest 849, ale nigdzie go nie ma dostępnego. Porównanie też nic nie daje by zobaczyć czy chociaż liczba wejść jest inna czy cokolwiek. Mam w planach kupić 819 jeśli to jest jedyny model dla nas dostępny tej serii.
 

Cinek100

New member
Myślałem o 55 calach i kupić go w tym tygodniu, chociaż jak śledziłem tu wątek 1 który właśnie chyba ty pisałeś że lepiej poczekać do przyszłego bo jakąś promocja ma być, tylko nie napisałeś gdzie ;p
 

Cinek100

New member
Ok udało mi się znaleźć samemu, wg tabeli nie różnią się niczym... Więc wychodzi na to że tylko podstawką, najmniejszy model koca głośnika których i tak bym nie używał i 889 pilotem z klawiaturą jeśli dobrze spojrzałem, to wszystkie różnice. Ciekawi mnie tylko po co są 2 modele na stronie Philipsa skoro u nas jest tylko 819.
 

Cinek100

New member
To super, masz też z kalibracją ?
Nie, zawsze ustawiam pod sb, poprzedni mój Philips był z serii 7 pus7805/12 tam sb go ogarnąłem jak się dało najlepiej bo nie było tych trybów filmaker itp. W tym podobno te tryby auto AI robią robotę więc może nawet nie trzeba będzie nic się bawić aż tak.
 
Do góry