Czy na zintegrowanej grafice pojdzie material 1080p?

Liptonosz

New member
Bez reklam
Płyta którą pokazałeś wydaje się być bardzo fajna-ma hdmi i mozliwość wpięcia nowej grafy a o to pytałeś. Obudowa miód-mała, płaska i dobrze wykonana, do tego dowal 2 albo 4 giga ramu i jakiś fajny cichy dysk + nagrywara dvd.

Na twoim miejscu wolałbym odtwarzacz stacjonarny BR a do tego komp taki jak napisałem. Sam mam taka konfigurację i jestem bardzo zadowolony. Po prostu mniej zabawy z kodekami itp. Na stacjonarnym BR nic nie będzie Ci cięło a na kompie nic nie wiadomo... windows potrafi wszystko :)
 

Smartek

New member
Liptonosz napisał:
(...)
Na twoim miejscu wolałbym odtwarzacz stacjonarny BR a do tego komp taki jak napisałem. Sam mam taka konfigurację i jestem bardzo zadowolony. Po prostu mniej zabawy z kodekami itp. Na stacjonarnym BR nic nie będzie Ci cięło a na kompie nic nie wiadomo... windows potrafi wszystko :)

Jak się dobrze skonfiguruje kodeki to na sprzęcie minimum 2,8ghz, jakaś karta graficzna z dxva, 2gb ddr2 też nic Ci się nie będzie cięło :).
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
Zgadza się że wszystko się da, ale ja jednak wolę stacjonarny BR. Wkładasz płytę i działa. Po prostu działa:) Z kompami bywa różnie a to zwis, a to wirus a to coś tam a to niebieski erkan itd itd. Ze stacjonarnym BR mniej zabawy więcej radochy :)
 

fantattoo

Member
Smartek napisał:
A co z 1080p na niej? Jakie obciążenie CPU Ci pokazuje?

Mam procek cztero rdzeniowy i na programiku do niego poazuje mi obciążenie każdego rdzenia na 25-30%. Dużym plusem jest przy tej karcie również cyfrowe wyjście optycze do dźięku. Gierki też śmigają całkiem nieźle. Udało mi się na niej odpalić Assasin Creed i Stalkera w dość wysokich ustawieniach, co jak na integrę jest niezłym wynikiem. Dzisiaj włączyłem sobie filmiki Pixara w 720p. Miód malina, a procek ledwie wykazał aktywnść ;)
 
Do góry