Co to za przypadlosci LG 42PJ350 oraz Panas TX-P42X10?

lukaszt2006

New member
Bylem w sklepie ale nie kupilem niestety zadnego TV. Dlaczego? A toz dlatego:

Staly obok siebie:

LG 42PJ350, Panas TX-P42X10, Panas P42S20E.

Wrazenia

1. LG 42PJ350 - Telewizor bardzo ok :). Czern w dobrze oswietlonym sklepie najlepsza sposrod wymienionych.

ALE

Wystepowalo dziwne zjawisko. Wygladalo to tak ze po przejsciu na jasna scene telewizor jakby z delikatnym opoznieniem zmienial jasnosc ekranu na mniejsza. /jakby "podswietlenie matrycy zmniejszalo sie"/ strasznie mnie to wkur.. podczas ogladania TVN HD.
Co to jest? Moze to jakas funkcja tv ktora da sie wylczyc?

2. Panas TX-P42X10 - TV ok poza tym, ze podczas ogladania szybszych scen brakowalo plynnosci ;-), tak jakby byl niski framerate ;-).

3. Panas P42S20E - TV ok, Cena tez kilka 100 wiecej niz poprzednicy ;).

Najbardziej przypadl mi do gustu ten LG. Cena przystepna. Tylko ta zmiana natezen swiatla...

Doradźcie :)
 

digitalus

Banned
oczywiscie mozna wylaczyc, to tryb eco, czyli oszczedzanie energii.
mozna ustawic minimalne , srednie,maksymalne, albo wylaczyc
 
Ostatnia edycja:

don111

Banned
2. Panas TX-P42X10 - TV ok poza tym, ze podczas ogladania szybszych scen brakowalo plynnosci ;-), tak jakby byl niski framerate ;-).
na moim Panasonicu jest to samo gdy ustawię 60hz na wyjściu hdmi dekodera lub playera hd, najlepiej to widać na końcowych napisach lub na szybszych paskach informacyjnych (TV Biznes), gdy ustawię w opcjach na wyjściu 50hz jest płynnie
na xboxie 360 natomiast da się ustawić tylko 60hz ale tu działa prawidłowo, gry działają idealnie płynnie, nie wiem dlaczego tak się dzieje i skąd ta różnica, no ale tak to wygląda...
 

bogaty

New member
Bez reklam
na moim Panasonicu jest to samo gdy ustawię 60hz na wyjściu hdmi dekodera lub playera hd, najlepiej to widać na końcowych napisach lub na szybszych paskach informacyjnych (TV Biznes), gdy ustawię w opcjach na wyjściu 50hz jest płynnie
na xboxie 360 natomiast da się ustawić tylko 60hz ale tu działa prawidłowo, gry działają idealnie płynnie, nie wiem dlaczego tak się dzieje i skąd ta różnica, no ale tak to wygląda...
Możesz ustawić 50Hz, podepnij zwykły kabel composite lub przełącz na componencie TV.W opcjach zmieniasz 50/60Hz zmiana tam ma jakiś wpływ na obraz HD.Z drugiej strony zmiana na 50Hz spowoduje, że nie włączysz kilku gier które będą wymagały TV 60Hz.
 
Ostatnia edycja:
Do góry