Chyba Yamaha się zepsuła.

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dzisiaj zacząłem podpinać suba i cisza. Zacząłem różne kombinacje z przepinaniem kabli i chyba jest poważny problem. Nie daje dźwięku na wyjściach frontowych i wyjściach subwoofera.
Koledzy macie jakiś pomysł czy korzystać z gwarancji?
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przywróciłem ustawienia fabryczne i nic nie pomogło. Nie ma dźwięku na wyjściu subwoofera i kolumnach frontowych :(
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jeszcze raz pokombinowałem i na frontach jest dźwięk. Ale na wyjściu suba zupełna cisza. Podpinałem Rel T5 i subwoofery od Deftech i głucho. Chyba trzeba korzystać z gwarancji?
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kalibrację zrobiłem i w ogóle nie widział subwooferów. W ustawieniach zrobiłem dwa subwoofery na on i też cisza.
 

werf

Active member
Bez reklam
Jeśli kabel dobry i wszystko prawidłowo podłączyłeś to coś upalone
A co się dzieje jak zapniesz po sub tył ?

Potraktuj je jeszcze sygnałem testowym w manual Ypao
 
Ostatnia edycja:

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jest po prostu cisza na wyjściu subwooferowym. Zmieniłem 4 kable, podpiąłem RELa do wzmacniacza i wszystko działa. A na wyjściu suba Yamahy cisza.
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
"dyzio4" chyba najprostszy sposób,to ustawić fronty na small,wtedy sub zawsze ma sygnał.

To nie o to chodzi. Każda kolumna deftech ma swojego suba i jak podłączyłem to też cisza. Po podłączeniu suba do CA wszystko grało ale mnie chodzi o suba podpiętego do amplitunera. W stereo i tak mam ogrom basu, że muszę skręcać potencjometry. W kinie by się przydał subwoofer żeby poczuć w brzuchu :)
 
Do góry