C+HD i Moduły Dostępu

tomi65

New member
Witam

Pzymierzam się do zakupu Kathrein UFS 910 i w zwiąsku z tym mam pytanie,jaki moduł dostępu kupić, aby cieszyć się programami nadawanymi w HD przez C+.
Jakie moduły to potrafią?
 

sq9dxr

New member
moduł do C+ HD

Witam!

Tylko Aston 2.18.
Mam moduł HD Cyfry i Astona. Aston pracuje bezproblemowo ( Topfield TF7700 ) , moduł Cyfry jest wolniejszy a co najgorsze zawiesza się przy przełączaniu pomiędzy kanałami z pakietu Cyfry+ i innymi, szczególnie np. programami HD FTA niemieckimi z satelity ASTRA. Moduł HD Cyfry+ ma problemy nie tylko z Topfieldem. Nie jest idealny, co więcej z tego co słyszałem Cyfra już go nie oferuje ... Daje to do myślenia, ponoć mają zaoferować moduł wyprodukowany przez inną firmę.
Należałoby jeszcze wspomnieć o tym, że Aston obsługuje w pełni tunery Twin , moduł HD Cyfry+ nie.

Pozdrawiam
 

sq9dxr

New member
Ferdek - moduł ???

Deimos napisał:
Kupuje się Fergusona 8800HD i nie potrzeba żadnego modułu dodatkowo dokupować:D

Twoi poprzednicy pytali o moduł HD do Cyfry a nie o całe urządzenie.
Każdy kupuje to co mu pasuje najbardziej i to jest jego decyzja.
Ktoś preferuje możliwości edukacyjne , ktoś inny solidność wykonania, niezawodność softu, brak grzania tunera jak piecyk , czy po prostu firmę.

Pozdrawiam.
 

Arknet

New member
Też mam Astona 2.19 i moduł Cyfry, oprócz tego że Aston jest trochę szybszy przy zmianie programów nie widze większych różnic oprócz ceny (prawie 2x droższy jest Aston). Do urządzenia z jednym tunerem wystarczy moduł Cyfry (jest jednostrumieniowy). U mnie działa super w TV Pioneer LX5090H. Cały czas jest w ofercie (kupiłem w tym tygodniu).

Tutaj mam pytanie.
sq9dxr piszesz, że Aston obsługuje tunery Twin. Czy to oznacza, iż Twój TF7700 (zakładam, że to jest wersja PVR) potrafi nagrywać program kodowany w postaci rozkodowanej i jednocześnie rozkodowywać drugi oglądany ?

Przeglądałem instrukcję tego tunka i wynika z niej, że w tej sytuacji TF7700 nagrywa na HDD sygnał zakodowany.
 
Ostatnia edycja:
Do góry