Ampli do TAGA Harmony TCW-100R

etomk

New member
witam!
jestem w trakcie rozbudowy domu i chciałbym 4 głośniki (TAGA Harmony TCW-100R) zamontować w jadalni i łazience a potem podpiąć do jednego ampli (pomieszczenia są koło siebie). tylko do tego ma ten ampli być. Do KD mam starego technicsa sa 540 z MA Bronze2 i sub jamo 200, więc nie wiem czy wymienić ampli KD na nowe a technicsa podpiąć do łazienki/jadalni czy kupić jakieś używane ampli do tych 4 głośników (może z usb). kable planuję dać pod tynk wiec chyba o grubości 1,5 mm.
proszę o radę, ew. propozycje kupna na priva
pozdrawiam
 

mors111

Active member
Bez reklam
zawsze możesz kupić nowszy amplituner z obsługą drugiej strefy ( np Onkyo 609 ) i uzyskać "nowsze" kino jak i z tego samego miejsca obsługiwać muzykę w drugiej strefie

obecny amplituner podłączyć pod wyjście na drugą strefę i podłączyć pod niego drugi komplet kolumn

możesz też kupić sam wzmacniacz stereo z wyjściem na kolumny A+B , i z niego zasilać głośniki

http://www.artewar***/spaw/uploads/images/Onkyo%20TX-NR609.jpg
 
Ostatnia edycja:

mors111

Active member
Bez reklam
pewnie że wystarczy , ale równie dobrze mógłbyś kupić małe radyjko/mini wieżę do łazienki i też by to dobrze zagrało

jakoś nie rozumiem tej intencji
 

etomk

New member
po prostu potrzebuję delikatnie nagłośnić dwa pomieszczenia jednym ampli, z głośnikami w suficie (brak miejsca), do tego stacjonarny cd technicsa (posiadam już), potrzbuje więc ampli małej mocy, jako takiej jakości stąd pomysł na markową używkę
pozdrawiam
 
Do góry