50 g20 czy 50pk950

darekn12

Member
jak w temacie.roznica w cenie ok 400 zl miedzy tymi modelami,pokoj jasny sygnal z N,nie mam zamiaru doplacac do gwarancji do lg wiec czy nie ma ryzyka ze cos sie stanie z tv po jakims czasie?
obecnie mam s10 42 cale i jestem zadowolony.
moze poradzicie mi co wybrac?bardziej sklaniam sie do pansonica ale tylko dlatego ze mam tv tej firmy.chodzi mi zeby wydane pieniadze byly najrozsadniej i najlepiej jak mozna.
co do bajerow pk950 pewnie na poczatku bede sie tym bawil pozniej i tak bede tylko ogladal programy z N
pozdr
darekn12
 

darekn12

Member
odległość od ekranu od 3 -3,5 m na kanapie do 4,5 przy stole
jak słońce świeci w pokoju troche sloneczny ale sa rolety
Jak duży jest pokój 5,75x4,30
jaki masz obecnie telewizor 42s10e
jakie programy najczęściej oglądasz telewizji tvn hd,tvn turbo,comedy,i przyrodnicze hd
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem wieczorem
preferowana wielkość telewizora od 46 cali
preferowana marka panasonic lg
czego nie lubisz w telewizorach -
jakie urządzenia będą podłączone BR LG 370,ps2,dekoder N 250hdd
ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń ? glownie tv
jakimi złączami hdmi
jaki masz sygnał ? N
ile programów HD 15
ma stać czy wisieć wisiec

i boire pod uwage pk760...jakby co:)
 

damiantomek2

New member
Bierz LG PK760 - zostanie Tobie w kieszeni ponad 1.000, dokup dodatkową 5 letnią gwarancje (Redcoon - 250,00) i luz ...

Popieram Jaras73.
Po pojawieniu się G20 byłem zdecydowany na niego ale info. o słabym usb skierowały mnie
w kierunku Samsunga 50C6500, ale okazało się iż jak to Samsungi bzyczą i kłopot z płynnością
na blu tego modelu. To co kupić? Padło na coś z LG. Na forach zagranicznych lepiej postrzegają
tą markę niż w Polsce i po lekturze opinii jedzie LG50PK760. Ostrzegam tylko zobaczyć ten model
można tylko w necie, a jak redcoon nie ma w magazynie to w innych sklepach jest tylko
w przeglądarkach i jak zamawiałem to pisali iż niedostępny u producenta. Dla mnie dziwna polityka.

Miłego wyboru
Pozdrawiam
 
Do góry