37-42 Cale Maly Salonik

tygrxek

New member
Witam
odległość od ekranu ? 1,5-1,8 m
jak słońce świeci w pokoju ? słońce od lewej , w razie potrzeby sa rolety
jaki masz obecnie telewizor? LG CRT- obraz 24"
jakie programy najczęściej oglądasz?
BDB scalowane filmy Divx z odtwarzacza DVD Wiwa
(czasem owiele lepsza jakosc niz na Monitorze LG 21" LED , ta wiwa naprawde ladnie wygladza obraz). Planuje zakupic wraz z nowym TV odtwarzacz O PLayer ,zeby ogladac filmy HD (mkv)
a, satelita Cyfra + SD (niestety dekoder HD z linux jesze duza zadrogie sa ;( ), sport
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem ? wieczorem
preferowana wielkość telewizora? sam nie wiem jaka wielkość matrycy, bo pokój dość mały, ok. 10m2
preferowana marka ? Jesli 37' to chyba tylko Panas :-o
czego nie lubisz w telewizorach? smużenia, braku wyrazistosci, sztucznych kolorow, palącego w oczy podświetlenia (przynajmniej w przypadku monitora)
jakie urządzenia będą podłączone ? ww. O PLayer (flimy HD .mkv) oraz Dreambox 500s po Euro
ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń ? 30% TV 65% filmy divx/HD 5% komp
siedzicie na wprost telewizora czy również z katów bocznych ? zazwyczaj na wprost
Czy ważne jest wifi ? niekonicznie
czy USB ma mieć czytanie filmów ? niekoniecznie
jakimi złączami ? filmy HDMI, TV chyba tylko Euro? ttp://laki.dvhk.pl/warsztat/dm.500.htm
jaki masz sygnał ? poki co SD, pozniej planuję zakupić tuner HD
ile programów HD ? poki co 0, ale i tak glownie filmy/seriale na odtwarzaczu HD.
ma stać czy wisieć ? raczej stać
jaka klasa cenowa ? do 2700zł max

Jestem bardziej za plazma, ale 37' mniejszy wybor:? Najbardziej chciałbym się dowiedzieć jaką przekątną matrycy polecacie? Planowałem 37-42", żeby nie przegiąć z wielkością, bo pokój dość mały.

Z góry dzięki, pozdrawiam.
 

tygrxek

New member
Dzieki za sugestie , wiem ze tez bdb wyborem jest X10Y ktory ma nawet powłokę antyR. Niestety rozumiem ze zakup jego w tej chwili graniczy z cudem;/?
 

digitalus

Banned
42x20 jest lepszy od 42x10y. 42x20 to nowszy model, nie ma tylko powloki antyrefleksowej .
na zdjeciu 42x20.
kazdy nowy laptop ma matryce glare, czyli beda refleksy i wszyscy to kupuja.w crt tez byly odblaski.
 
Do góry