2 Tv pod jeden dekoder...POMOCY!!

Skoczu87

New member
Witam wszystkich uzytkownikow:)moj pierwszy post!!Z góry przepraszam jesli umieściłem go w złym dziale,prosze o wyrozumiałość:)A wiec mam taki problem!!Mam dekoder z UPC ktry z tyłu ma dwa wejscia euro jedno opisane jako tv drugie dvd(nie wiem czy to ma jakies konkretne znaczenie?) wyjscia chinch oraz dwa wejscia zwykle antenowe tylko ze jedno jest takie ze sygnał wchodzi nim do dekodera a drugim moze wychodzic...tak mialem wlasnie potpiete wczesniej kabel wchodzil do dekodera wychodzi na tv w pokoju ojca przez euro(jakosc obrazu ok)natomiast domnie do pokoju szedl tym drugim wyjscie zwykly kabel antenowy na stary tv jakosc obrazu straszna syczal buczal..nie bolalo mnie to poniewaz malo siedzialem...teraz zakupilem LCD 37 cali LG i obraz jest rowniez do bani...Pytanie jak to podlaczyc wszystko??wiem ze UPC narazie na jeden tv nadaje cyfrowa telewizje a na drugi analogowa(chyba tak sie to nazywa)jakim kablem polaczyc moj ten telewizora aby obraz byl czysty bez szumów itp??nie mowie o jakosci ale bynajmniej jak na poczciwym CRT..Mam nadzieje ze mnie zrozumiecie rozpisalem sie jak cos bede odpowiadal na wszystkie niejasnosci..Dziekuje bardzo z góry za pomoc!!
 
Do góry