2 ekrany na kazdym co innego 1 komputer da się zrobic?

lesny1113

New member
Witam!
Mam pytanie. Czy da się przy pomocy jednego komputera dzięki złączu HDMI-DVI na ekranie komputera grac w jakies gry lub chodzic po internecie a na TV oglądać filmy (również z kompa). Moja karta graficzna to Palit GeForce 7300GT a TV to Samsung LCD LE26R32B.
 

byczy

New member
ja mama ati wiec nie wiem czy tak samo bedzie wygladac w przypadku GF
Ustawione mam w sterowniku output na 2 ekrany i rozciagniecie puliputu na pierwszy ekran to monitor (podpiety po d-sub) drugi ekran to plazma podpieta po dvi-hdmi, oczywiscie inna rozdzielczosc ustawiona na pierwszym keranie i inna na drugim
w takim ustawieniu decydujessz ty na ktorym monitorze chcesz co miec ze wzgledu na rozszerzenie pulpitu na drugi wyswietlacz....poprostu przeciagasz sobie okno na lewo lub prawo :)
 

dnc

Moderator
VIP
Kolego, kolego. Temat był już wałkowany. M.in. pisałem o tym ja w kilku tematach. Także w FAQ do plazmy PV60 (link u mnie w stopce). Ale tak, żebyś nie został z niczym: da się. A jak to zrobić poszukaj. Na pewno znajdziesz w jednym z wątków.
 

lesny1113

New member
widze że nie jestem dobry w szukaniu niestety nie znalazlem moge prosic o link? :)

Z góry wielka dziękówa :cool:

edit @dnc
No przecież w stopce jest link (nazywa się FAQ!!!!!!!)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry